22 Ocak 2022 Cumartesi
Samsung Wireless Charger Trio internet sitesinde gözüktü!

Samsung Wireless Charger Trio internet sitesinde gözüktü!

Samsung’un internet sitesinde yeni üçlü kablosuz şarj aleti Samsung Wireless Charger Trio gözüktü! Özellikleri daha da şekilleniyor.

Samsung üçlü kablosuz şarj aleti Samsung’un kendi internet sitesinde gözükmeye başladı. Cihazın özellikleri artık daha bilinir halde!

Bu ayın başlarında Samsung, “Life Unstoppable” sloganıyla sanal etkinliğini düzenleyerek Galaxy Tab A7 ve Galaxy Fit2 modellerini duyurdu.Ayrıca  Apple’ın AirPower Şarj Matı fikrine oldukça benzer olacak şekilde yeni bir Samsung üçlü kablosuz şarj aleti olan Wireless Charger Trio‘yu duyurdu. Telefonu, kulaklıkları ve saati aynı anda (kablosuz) şarj edebilen tek ürün.

Samsung, etkinlikte şarj cihazıyla ilgili herhangi bir bilgi vermedi ancak Samsung’un Almanya ve Kore mağaza sayfalarında Wireless Charging Trio listelenmeye başladı. Şarj standı ile ilgili yeni ayrıntılar artık elimizde.

Charger Trio‘nun altı şarj bobini var ve Samsung telefonları 9W’a kadar hızlı şarj edebilir. Diğer Qi cihazlarını 5W’a kadar ve Apple ürünlerinde 7.5W şarj destekleyecek. Ayrıca, şarj durumlarını bilmenizi sağlayan yerleşik LED göstergeler de mevcut. Şarj cihazı 240x86x15,5 mm boyutlarında ve 320g ağırlığında.

Beyaz veya siyah renkte gelecek ve Samsung amiral gemilerini (S, Note, Fold ve Z serisi) Galaxy S6‘dan Galaxy Z Fold2‘ye kadar destekleyecek. Galaxy Buds+ veya Galaxy Buds Live modellerinin yanı sıra kablosuz şarj olan Galaxy Watch modellerini de destekleyecek.

Listede, akıllı telefonların malzemeye bağlı olarak 3 mm kalınlığa kadar kasalarla şarj edilebileceği belirtiliyor. Bu durum cihaz stand üzerinden ne kadar uzak olursa daha düşük bir watt değerine geçecek ve daha yavaş şarj olacaktır.

Tam olarak ne zaman satışa çıkacağı konusunda hala bir bilgi yok ancak Samsung Store listelerinin zamanlamasının ortaya çıkması göz önüne alındığında yakında olabilir.