22 Ocak 2022 Cumartesi
Samsung’un yeni 3 cihazı şarj eden kablosuz ekipmanı görüldü!

Samsung’un yeni 3 cihazı şarj eden kablosuz ekipmanı görüldü!

Samsung Wireless Duo’dan sonra şimdi üç cihazı birden şarj edebilen kablosuz şarj cihazı görücüye çıktı! Görüntüleri sızdırıldı.

Wireless Charger Duo’dan sonra Samsung üçlü kablosuz şarj cihazı için adımlarını atmıştı. Şimdi ise yeni cihazın görüntüleri sızdırıldı!

Samsung Wireless Charger Duo‘yu ilk olarak 2018’de piyasaya sürdü ve ürün kullanıcılar tarafından iyi karşılandı. İki yıl sonra, teknoloji devi şimdi aynı anda üç cihazı şarj etmek için tasarlanmış yeni bir model sunmayı planlıyor. Ünlü bilgi sızdıran kullanıcılardan Evan Blass, henüz piyasaya çıkmamış veya tanıtılmamış olan Samsung üçlü kablosuz şarj cihazı için bir görüntüyü sızdırdı.

samsung üçlü kablosuz şarj cihazı

Samsung Wireless Charger Pad Trio adıyla piyasaya sunulması beklenen cihaz USB-C bağlantı noktasıyla birlikte gelecek ve büyük olasılıkla hızlı şarj kablosu yanında USB-C güç adaptörüyle birlikte gönderilebilir. Kablosuz şarj cihazı, önceki modelde olduğu gibi Qi kablosuz şarj standardını da destekleyebilir.

Wireless Charger Pad Trio, Wireless Charger Duo ile benzer bir şekilde 15W şarj desteği sunacak. Sızdırılan görüntü bize siyah bir cihaz gösteriyor olsa bile Samsung ayrıca başka renk modellerini de kullanıcılarına sunabilir.

Bu yüksek çözünürlüklü görselin sızması, şirketin çok yakında ürünün tanıtımını yapabileceği veya seçenek paketlerini yayınlayabileceğinin bir göstergesi olabilir. Ancak lansman tarihi için ortada henüz bir açıklama bulunmuyor. Samsung‘un 1 Eylül’de Galaxy Z Fold 2‘yi piyasaya sürmesi planlanıyor. Şirket aynı gün ayrıca bu yeni aksesuarı da tüm dünyaya duyurabilir.

Şu an için bu yeni nesil kablosuz şarj cihazına ait tek bilgiler bu sızdırılan görselden ibaret. Yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşıyor olacağız.