28 Mayıs 2022 Cumartesi
Samsung Galaxy Z Fold 2 fiyatı belli oldu! Biz şok

Samsung Galaxy Z Fold 2 fiyatı belli oldu! Biz şok

Bugün yapılan global lansman ile yeni nesil Galaxy Z Fold 2 Türkiye pazarında resmen satışa sunuldu. Peki fiyat ne oldu?

Bugün resmen Türkiye pazarına giriş yapan Galaxy Z Fold 2 Türkiye satış fiyatıyla da çok konuşulacak. Peki fiyat ne kadar oldu? Şaşıracaksınız

Akıllı telefon pazarında fiyatların her geçen gün daha da arttığına şahit oluyoruz. Bunun en büyük sebebi ise dolar kuru ve yüksek vergilendirme. Bugün Avrupa’da satılan bir telefonu Türkiye’de almak için bir o kadar daha para ödemek zorundayız. Yani bir kendimize bir de devlete telefon alıyor gibi bir durumumuz var. Fiyatlar her geçen gün artarken bazı özel telefonların fiyatları daha da artıyor. Bugün Türkiye pazarında resmen tanıtılan ve bizim de ilk kez incelemesini yaptığımız Galaxy Z Fold 2 Türkiye fiyatı resmen belli oldu.

Herkes nefeslerini tutmuş bu fiyatı beklerken biz fiyatın 16 bin ile 18 bin arasında olacağını tahmin etmiştik. Oysaki fiyat 19.999 TL oldu. 2 Eylül 1 Ekim arasında ön sipariş ile birlikte Galaxy Buds Live bluetooth kulaklık hediye edilecek. Bununla birlikte Samsung taşın altına elini sokuyor ve  Galaxy Z Fold 2 sahiplerine satın almayı takip eden 1 yıl boyunca Ekran Koruma Desteği adı altında bir hizmet de sunacak. Bu teklif ile ekran değişimi 999 TL’lik özel fiyatla gerçekleştirilebilecek.

Samsung Galaxy Z Fold 2

Samsung Galaxy Z Fold 2

Samsung, Galaxy Z Fold 2 sahipleri için “Galaxy Z Premier Service” hizmetini de hayata geçirdi. Bu servis ile en iyi cihaz deneyimini sağlamak adına tasarlanan özel müşteri servisi hizmeti verilecek. Galaxy Z’ye Özel Çağrı Merkezi için müşterilerin 0850 222 0 847 numaralı hattı araması yeterli oluyor.Ayrıca yine bu hizmet kapsamında “Moto Kurye Hizmeti” de verilecek. Üstelik tüm bu hizmetler ücretsiz olacak. Bu hizmet sayesinde Galaxy Z Fold 2 sahipleri evlerinden çıkmadan Samsung Servis’ten yararlanabilecek. Moto Kurye, cihazları evlerden alıp servise teslim ediyor ve işlemlerden sonra adresinize getiriyor.

Aşağıdaki linkten telefonun ön incelemesini izleyebilirsiniz…

https://www.teknoburada.net/2020/09/01/samsung-galaxy-z-fold-2-on-inceleme-iyi-guzel-ama/