05 Temmuz 2020 Pazar
Samsung yakında S20 serisinin yeni renklerini tanıtacak!!!

Samsung yakında S20 serisinin yeni renklerini tanıtacak!!!

Bu yıl yeni amiral gemileri S20 serisini pazara sunan Samsung yakında bu cihazların özel sürümlerini piyasaya getirecek.

  1. Samsung bu yıl tanıttığı yeni amiral gemileri Galaxy S20 serisine ek olarak şimdi de 5G’li S20 Iron Man Edition modelini pazara sunmaya hazırlanıyor

Samsung, bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda yeni amiral gemileri Galaxy S20 serisini tanıttı. Güney Koreli  şirketin, akıllı telefonlarını birden fazla renkte sunma geleneğine sahip olduğunu bilmeyen yoktur.  Bu renklerin bazıları genellikle lansmanda kullanılabilirken, diğerleri ise pazara sunulduktan birkaç ay sonra görücüye çıkarılıyor.

Bugün aldığımız bilgilere göre şirket Çin için,  Galaxy S 20 5G Iron Man Edition modelini sunmaya hazırlanıyor. Bu özel sürümlü  telefonlar sırasıyla;  Galaxy S20 5G, Galaxy S 20 Plus 5G ve Galaxy S 20 Ultra 5G olarak karşımıza çıkacak. Cihaz,  Tony Stark‘ın imzası olan özel  kırmızı bir kutu ile gelecek. Ayrıca bu kutunun içinde,  özel bir kasa, özel bir kasaya sahip özelleştirilmiş kulaklık başlıkları ve Iron Man‘ın takımındaki ar reaktöre benzer bir halka bulunuyor. Buna ek olarak  Special Edition akıllı telefonlar özel duvar kağıtları ve temalarla birlikte geliyor.

Yeni Galaxy S20 5G Iron Man Edition serisini şuan için sadece  JD.com sitesinden satın alabilirsiniz. Bu özel cihaz,  tıpkı S20 Ultra gibi 8GB RAM ve 256GB dahili hafızayla geliyor. Fiyat konusunda ise cepler oldukça yanacak. Şirket bu cihazın başlangıç fiyatını şuan için en az 986 dolar olarak belirledi. Ayrıca bu fiyat 16 GB RAM ve 512 GB modelde 1.409 dolara kadar çıkabiliyor.