06 Temmuz 2020 Pazartesi
Galaxy A10s Galax A20 ve Galaxy J7 Prime 2 için yeni güncelleme!

Galaxy A10s Galax A20 ve Galaxy J7 Prime 2 için yeni güncelleme!

Samsung, Galaxy A10s, Galaxy A20 ve Galaxy J7 Prime 2 için Kasım ayı Android güvenlik güncellemesini yayınladı. İşte detaylar.

Samsung, Kasım ayı Android güvenlik güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Tepeden aşağıya doğru bir politika izleyen Samsung, amiral gemisi modellerinden sonra şimdi de orta segment telefonları için güncelleme sundu. Galaxy A10s, Galaxy A20 ve Galaxy J7 Prime 2 için yayınlanan Kasım ayı Android güvenlik güncellemesi bir çok hatayı gideriyor.

Güncelleme ile kritik Android güvenlik açıkları kapatılıyor!

Bildiğiniz gibi Google, Android’deki güvenlik açıklarını kapatmak için her ay hem kendi cihazlarına hem de telefon üreticilerine bu güncellemeyi sunuyor. Kasım ayı Android güvenlik yamaları ile tam 39 adet kritik güvenlik açığı kapatılıyor. Bu güncelleme ile bu modellerde yaşanan bazı sorunlara da çözülüyor.

OTA üzerinden sunulan ve kademe kademe gelen bu güncellemeyi Ayarlar>Sistem Güncelleştirme bölümünden yükleyebilirsiniz Bu güncellemenin şimdilik Tayland, Kamboçya, Vietnam ve Malezya’da indirime sunulduğunu önümüzdeki günlerde de Türkiye’ye geleceğini belirtelim.

Güncelleme Türkiye’ye geldiğinde yine OTA üzerinden sunulacaktır. Güncellemeyi yüklemeden önce şarjınızın yüzde 50’den fazla olduğuna ve Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun. Dilerseniz ne olur ne olmaz diye verilerinizi de yedekleyebilirsiniz.

Galaxy A10s

Güvenliğiniz için telefonunuza gelen her güncellemeyi kurmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Güncellemeler ile telefonlar yavaşlıyor hurafelerine kulak asmamanızı ve güncellemeleri yüklemeniz gerektiğini unutmayın.