06 Temmuz 2020 Pazartesi
Galaxy M (2020) için ilginç karar!

Galaxy M (2020) için ilginç karar!

Samsung’un 2020 yılında tanıtacağı Galaxy M (2020) ailesi için ilginç bir karar alınacak gibi görünüyor. Konuyla ilgili detaylar haberimizde.

Samsung, Hindistan’da bu yıl orta-üst segmenti domine etmek adına Galaxy M ailesini piyasaya sunmuştu. Amazon.in ve diğer online alışveriş mecralarında satılan bu modeller, perakende mağazalardaki yerini almamıştı. Büyük beğeni toplayan ve satış rakamları ile Samsung’un yüzünü güldüren Galaxy M ailesi için bugün ilginç bir karar alınacağı ortaya çıktı.

Galaxy M için düğmeye basıldı!

Güney Koreli firma, 2019 model Galaxy M modellerinin satışlarından oldukça memnun olduğu için 2020 yılında tanıtacağı Galaxy M modellerini hem online hem de perakende mağazalarda satışa sunacak. 2 milyon adet satan Galaxy M10, M20 ve M30 modellerinden sonra Galaxy M (2020) modellerinde fazlasıyla yatırım yapılacak gibi görünüyor.

Orta ve üst segmenti Çinli üreticilere kaptırmak istemeyen Samsung, Galaxy A ailesinde uyguladığı üst düzey donanım ve uygun fiyat politikasını önümüzdeki yıl da devam ettirecektir.

Galaxy M (2020)

Türkiye’de de M ailesinde oldukça uygun fiyat politikası izleyen Samsung, 1.400 TL’ye canavar gibi telefonlar satıyor diyebiliriz. Xiaomi ve Huawei’yi kendine orta ve üst segmentte rakip olarak gören Samsung, agresif fiyat politikasını önümüzdeki yıl daha da arttırabilir.