25 Mayıs 2020 Pazartesi
Galaxy Note 9 güncelleme aldı! Peki bu güncellemede neler var?

Galaxy Note 9 güncelleme aldı! Peki bu güncellemede neler var?

Galaxy Note 9 güncelleme almaya devan ediyor. Kasım güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme bize ne sunuyor? Yenilikler ne?

Samsung, geçen yılın amiral gemisi Galaxy Note 9 için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Android 10 alacak modeller arasında yer almasına kesin gözüyle bakılan Note 9 için bugün yeni bir güncelleme yayınlandı. Google’ın her ay düzenli olarak yayınladığı güvenlik güncellemelerini derleyip sunan Samsung, bu ay Note 9‘u pas geçmedi.

Kasım ayı Android güvenlik iyileştirmelerini barındıran bu güncelleme şimdilik Exynos yonga setine sahip olan modellere gelmiş durumda. N960FXXS4CSJ1 numaralı güncellemenin ilerleyen günlerde Almanya dışına da çıkması ve Qualcomm yonga setli modellere de gelmesi tahmin ediliyor.

Galaxy Note 9 için Kasım güncellemesi

OTA üzerinden sunulan güncelleme ile 39 adet kritik güvenlik açığı kapatılıyor. Güncellemeyle ayrıca sistemde yaşanan sorunların büyük bir bölümü çözülüyor ve sistem performansında artış sağlanıyor. Kademe kademe sunulan güncellemeyi Ayarlar>Sistem Güncelleştirmeleri bölümünden denetleyebilirsiniz. Güvenliğiniz ve telefonun stabilitesi için bu tip güncellemeleri yüklemenizi şiddetle yüklemenizi tavsiye ediyoruz.