25 Mayıs 2020 Pazartesi
Galaxy S10 ve Note 10 için Kasım güncellemesi!

Galaxy S10 ve Note 10 için Kasım güncellemesi!

Galaxy S10 ve Note 10 modelleri için Kasım ayı Android güvenlik iyileştirmelerini barındıran güncelleme bugün OTA üzerinden indirime sunuldu.

Samsung, Google’ın geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğu aylık Android güvenlik güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Amiral gemisi modellerine ilk etapta güncelleme sunan Samsung, bugün de Galaxy S10 güncelleme ve Note 10 güncelleme için OTA dağıtımına başladı.

Geçtiğimiz haftalarda Ekim ayı güvenlik güncellemesini alan bu iki model, Kasım’ın başında olmamıza rağmen şimdi de Kasım ayı Android güvenlik iyileştirmelerinin barındığı güncellemeyi aldı. Galaxy S10, Plus, S10e, Note 10 ve Note 10 Plus modellerinin aldığı update OTA üzerinden sunuluyor.

Her Android güncellemesinde olduğu gibi bu güncelleme de kademe kademe olarak indirime sunulmuş durumda. Önümüzdeki günlerde Türkiye’deki S10 ve Note 10 sahiplerine de sunulacak olan güncelleme ile kritik güvenlik açıkları kapatılıyor.

Galaxy S10

Samsung’un belirttiğine göre bu güncelleme ile birlikte sistem performasında yaşanan sorunlar da çözülüyor. Ayarlar>Sistem Güncelleştirme bölümünden sunulacak bu güncellemeyi mutlaka yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.