25 Mayıs 2020 Pazartesi
Samsung Galaxy Fold 2 için video yayınladı!

Samsung Galaxy Fold 2 için video yayınladı!

Samsung Galaxy Fold 2 için ilk videoyu resmi YouTube hesabı üzerinden yayınladı. Galaxy Fold 2 dikine katlanacak gibi görünüyor.

Samsung daha ilk katlanabilir telefonunu satışa sunamadan ikinci katlanabilir telefonu için kolları sıvadı. 2019 yılı bitmeden Amerika ve belli başlı Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak olan Galaxy Fold, 1.980 dolar fiyat etiketi ile cepleri yakacak. Yatay olarak ekranı katlayan Samsung, bugün Güney Kore YouTube hesabı üzerinden yepyeni bir video yayınladı.

Samsung Galaxy Fold 2 nasıl olacak?

Samsung tarafından yayınlanan videonun başında Galaxy Fold‘un nasıl katlandığı gösteriliyor. İlerleyen dakikalarda ise yepyeni bir katlanabilir telefon görünüyor. Bu telefon ise dikine katlanması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Daha kullanışlı olacağa benzeyen dikine katlanan telefon hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Galaxy Fold 2 olduğu söylenen bu telefonun Exynos 990 yonga seti ve minimumda 8 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Yine 2.000 dolar seviyesinde satışa sunulacak olan yeni katlanabilir telefonun 2020 yılında tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Bu tip deneysel telefonların tutup tutmayacağı henüz bilinmese de, fiyatlara baktığımızda bu teknolojinin daha emekleme aşamasında olduğunu görebilirsiniz. Katlanabilir telefonların yaygınlaşması için önümüzde daha uzun yıllar var gibi görünüyor. Bakalım katlanabilir telefonlar söylendiği kadar kullanım kolaylığı sunup, müşterileri cezbedebilecek mi?