25 Mayıs 2020 Pazartesi
Galaxy Tab S4 için yeni güncelleme çıktı!

Galaxy Tab S4 için yeni güncelleme çıktı!

Samsung sürpriz bir şekilde Galaxy Tab S4 için yeni güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile Tab S4 daha güvenli hale geldi!

Samsung’un geçtiğimiz yıl tanıtmış olduğu SM-T830 kod numaralı tableti Galaxy Tab S4 için bugün yeni güncelleme yayınlandı. Android 9.0 Pie işletim sistemi ile çalışan bu tabletin Android 10 güncellemesi alması bekleniyordu. Ancak Güney Koreli firma bugün sürpriz bir şekilde güvenlik güncellemesi yayınladı.

Bildiğiniz gibi Google, Android’i daha güvenli kılabilmek için her ay düzenli olarak güvenlik güncellemesi sunuyor. İlk olarak Pixel modellerine gelen bu güvenlik yamaları 3. parti telefon üreticilerine de sunuluyor. Samsung da Tab S4 modeli için T830XXU4BSJ2 yapı numaralı güncellemeyi indirime sundu.

OTA üzerinden sunulan bu güncelleme şimdilik Almanya ve İngiltere‘de indirime sunulmuş durumda. Kasım ayı Android güvenlik güncellemelerini barındıran bu güncellemenin önümüzdeki günlerde ülkemizde de indirime sunulması bekleniyor.

Galaxy Tab S4 için yeni güncelleme

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 835 yonga setinden alan ve fiyatı ile iPad’e rakip olan bu tabletin, Android 10 güncellemesi almasını umuyoruz.