25 Mayıs 2020 Pazartesi
Samsung Android 10 için elini çabuk tutacak!

Samsung Android 10 için elini çabuk tutacak!

Samsung Android 10 güncellemesi için elini çabuk tutacak gibi görünüyor. 2019 bitmeden amiral gemisi Galaxy modelleri Android 10 ile tanışabilir.

Samsung, Android 10 için geçtiğimiz gün düğmeye basmıştı. Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10e, Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus modellerinde en güncel Android sürümün testlerine başlayan Samsung’un bu cihazlar için final sürümü 2020 yılında yayınlaması bekleniyordu. Ancak bugün gelen haberlere göre; Güney Koreli teknoloji devi rakiplerinin gerisinde kalmamak için büyük bir sürpriz yapabilir.

Samsung güncelleme konusunda elini çabuk tutacak!

Bildiğiniz gibi bazı Nokia modelleri Android 10 güncellemesi ile şimdiden tanışmış durumda. Henüz Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya ve Güney Kore’de Beta aşamasında olan Galaxy modelleri için Android 10 güncellemesi için firma elini çabuk tutacak. BGR cephesinden gelen bilgilere göre, Güney Koreli firma 2019 yılı bitmeden amiral gemisi modelleri için bu güncellemeyi indirime sunacak.

İlk etapta Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10e, Galaxy Note 10 ve Note 10+ modelleri için gelecek olan bu güncellemenin Türkiye’ye gelişi için 2020’yi beklemeniz gerekecek. Android 9.0 Pie sürümünde bazı sorunlar yaşayan firma, bu sürümde sorun çıkmaması için titiz bir çalışma gerçekleştirecektir.

Samsung Android 10

OTA üzerinden sunulacak olan bu güncellemeyle birlikte amiral gemisi Galaxy modellerine One UI 2.0 arayüzü de eklenecek. Firmanın tarihindeki en akıcı ve kullanışlı arayüz olan One UI, yeni sürümü ile kullanıcılara daha fazla kişiselleştirme ve akıcı bir deneyim sunacak.