25 Mayıs 2020 Pazartesi
Galaxy S11 için üç farklı tedarikçiden ToF kamera modülü alınacak!

Galaxy S11 için üç farklı tedarikçiden ToF kamera modülü alınacak!

Samsung’un 2020’de tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S11 için ilk bilgiler geldi. Galaxy S11 için üç farklı tedarikçiden ToF kamera modülü alınacak!

Samsung, 2020 yılının Şubat ayında düzenlenecek olan etkinlikte yeni amiral gemisi modeli Galaxy S11 ile karşımıza çıkacak. Tasarımsal açıdan S10’a benzemesi beklenen yeni amiral gemisi modeli hakkında bugün ilk sızıntılar geldi. Kamera konusunda yenilikler ile gelecek olan S11 için Samsung şimdiden düğmeye basmış gibi görünüyor.

Galaxy Note 10 için One UI 2.0 beta programı duyuruldu!

Koreli teknoloji yayını Elec’in bir raporuna göre; Galaxy S11 için ToF kamera modülleri üç farklı tedarikçiden tedarik edilecek. Exynos 990 yonga setinden ve 6 GB RAM‘den gücünü alması beklenen S11’de ana kamera olarak 108 Megapiksel çözünürlüğünde modül kullanılacak. Ana kameranın 5x optik yakınlaştırma yapması bekleniyor.

Galaxy S11

Bu yakınlaştırma oldukça az görünebilir. Ancak 108 Megapiksel çözünürlüğü göz önünde bulundurursak, bu lens telefoto lens gibi görev yapabilir. Android 10 tabanlı One UI 2.0 arayüzü ile kutusundan çıkacağı düşünülenen S11 için şimdilik gelen bilgiler bu kadar. Ekran konusunda bakalım Samsung önümüzdeki yıl bir değişiklik yapıp çentiği komple ortadan kaldıracak m?