27 Ocak 2020 Pazartesi
Galaxy A51 Geekbench testinde ortaya çıktı!

Galaxy A51 Geekbench testinde ortaya çıktı!

Galaxy A51 Geekbench testinde ortaya çıktı. Orta segmentte yer alacak olan Galaxy A51’in özelliklerine dair merak edilen her şey haberimizde.

Samsung, Galaxy A ailesine yeni oyuncu eklemeye devam ediyor. Güney Koreli firma şimdi de orta segmenti hedef alacak olan Galaxy A51 modeli üzerinde çalışıyor. Geekbench performans testinde ortaya çıkan bu yeni model özellikleri ile oldukça şaşırtıyor diyebiliriz.

Bildiğiniz gibi Geekbench performans testi son sürümü ile algoritmasını değiştirmiş ve puanlar yarı yarıya düşmüştü. Galaxy A51 modeli, Geekbench’in tek çekirdek bölümünden 323 puan ve çoklu çekirdek bölümünden ise 1185 puan alıyor. Gücünü Samsung’un yeni yonga seti Exynos 9630‘dan alan telefonda 4 GB RAM yer alacak.

Samsung Galaxy Fold için kamara güncellemsi çıktı!

Kutusundan Android 10 tabanlı One UI 2.0 arayüzü ile çıkacak olan telefonun 64 GB ve 128 GB depolama alanlı sürümleri yer alacak. Yüksek ihtimalle microSD kart desteğine de sahip olacak olan bu telefonun 250 dolar seviyesinde fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Galaxy A51 Geekbench

Damla çentikli ekran ile gelmesi muhtemelen olan telefonda çift arka kamera kurulumu yer alacak. Fiyat konusunda kullanıcılarını üzmeyecek olan telefonun önümüzdeki haftalarda resmi olarak tanıtılması ve 2019 yılı bitmeden de satışa sunulması bekleniyor.