02 Haziran 2020 Salı
Samsung Galaxy Fold için kamara güncellemsi çıktı!

Samsung Galaxy Fold için kamara güncellemsi çıktı!

Samsung Galaxy Fold için Galaxy Note 10’un kamera özelliklerine kavuşturan güncelleme yayınlandı. İşte güncellemenin tüm detayları.

Samsung 2019’un başlarında merakla beklenen katlanabilir telefonunu tanıtmıştı. Ancak evdeki hesap çarşıya uymamış ve dış basına gönderilen Galaxy Fold‘ların ekranları çatır çatır çatırdamıştı. Bu olaydan sonra Samsung tüm Fold’ları geri çağırmış ve sorunu kabul etmişti. Tekrardan bazı bölgelerde satışa sunulan telefon için bugün yepyeni bir güncelleme yayınlandı.

Galaxy S11 ekranı ile çok konuşulacak!

OTA üzerinden sunulan güncelleme şimdilik Fransa ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde indirime sunulmuş durumda. Yaklaşık olarak 670 MB büyüklüğündeki F900FXXU1ASJ4 güncelleme ile telefona Note 10 modellerinde yer alan kamera özellikleri ekleniyor. Ekim ayı Android güvenlik güncellemelerini de barındıran bu güncellemenin ilerleyen günlerde diğer ülkelere de sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy Fold

Kamera bölümündeki yeni eklenen özellikler arasında; Selfie için Gece modu, Canlı odak videosu ve Hyperlapse modunda süper sabitleme yer alıyor. Buna ek olarak, Fold kullanıcıları da yeni video düzenleyiciden faydalanabiliyor. Son olarak güncelleme ile cihaza Fold AR Doodle‘ın da eklendiği belirtelim.