25 Mayıs 2020 Pazartesi
Galaxy Note 9 ve Galaxy A80 yeni güncellemeler alıyor

Galaxy Note 9 ve Galaxy A80 yeni güncellemeler alıyor

Samsung bir yandan eylül ayı diğer taraftan ekim ayı güncellemelerini sürdürüyor. Son olarak Note 9 için ekim, Galaxy A80 ve Galaxy A8 için de eylül güncellemeleri yayınlandı.

Samsung aylık güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Şirket son olarak Galaxy Note 9, Galaxy A80 ve Galaxy A8 2018 modelleri için yeni güncellemeler yayınladı.

Galaxy Note 9 için ekim güncellemesi başladı

Geçtiğimiz gün ülkemizde eylül ayı güncellemesini almaya başlayan Galaxy Note9 için bu defa ekim ayı güvenlik güncellemesi yayınlandı. N960FXXS3CSI5 yapı numarasını taşıyan güncelleme Polonya, Fransa, Portekiz, Sırbistan, Baltık, Romanya, Bulgaristan ve İsviçre’de kullanıcılar tarafından indirilebiliyor.

Güncelleme her zaman olduğu gibi Google ve Samsung’un işletim sistemine dahil ettiği en son güvenlik yamalarını içeriyor. Diğer gelişmelerin neler olduğu ise henüz bilinmiyor. Samsung’un bu güncellemeye de kamera iyileştirmeleri dahil ettiği tahmin ediliyor.

Bir güncelleme de Galaxy A80 için

Samsung sıra dışı bir kamera mekanizmasına sahip olan telefonu Galaxy A80 için de yeni bir güncelleme yayınladı. A805FXXU2ASI5 yapı numarasına sahip olan güncelleme eylül ayı güvenlik düzeltmelerine ek olarak bazı önemli gelişmeler içeriyor.

Bunlardan ilki ekrana gömülü parmak izi tarayıcısının kararlılığı artırıldı. Parmak izi tarayıcısı artık daha hızlı tanıma gerçekleştiriyor. Ekran dokunmatik hassasiyetini de artıran güncellemede kamera geliştirmeleri de dikkat çekiyor.

Samsung’un güncelleme kervanına katılan telefonlarından biri de Galaxy A8 2018 modeli oldu. Yaklaşık 260 MB büyüklüğünde olan güncelleme eylül ayı güvenlik düzelmelerini içeriyor.

Sözünü ettiğimiz üç telefondan birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncellemeleri sorgulatabilirsiniz.

Samsung Galaxy A8 2018 için eylül güncellemesi başladı

Samsung Galaxy A8 2018 için eylül güncellemesi başladı