22 Ocak 2022 Cumartesi
iPhone 11 Pro Galaxy Note 10 Plus kısa test

iPhone 11 Pro Galaxy Note 10 Plus kısa test

Dün Volkan MANAV Youtube kanalında paylaştığımız kör test sonrasında hangi telefonun daha iyi çekim yaptığını kısa bir test ile sizlerin beğenisine sunuyoruz…

Dün paylaştığımız Kör Karşılaştırma testinden sonra Kör Karşılaştırma Kazanan sonucunu kendiniz belirleyin. iPhone 11 Pro Max mi Galaxy Note 10 Plus mı?

Dün sizlerle bir video paylaştık ve bu video kör bir testti. Bu videoda telefonların isimlerini vermeden sizlerin beğenisine sunduk ve genellikle insanların soldaki telefonu tercih ettiklerini gördük. Peki soldaki telefon hangisiydi? Kör Karşılaştırma Kazanan sonucunu bugün sizlerle yine aynı videonun hangi telefonun hangi telefon olduğunu yazarak paylaşıyoruz. Testimize katılan telefonlardan birisi “Android Katili” denen iPhone 11 Pro Max ve iPhone 11 ile öldürülen hatta buharlaştırılan Galaxy Note 10 Plus oluyor. Şimdi dilerseniz videoyu paylaşalım ve yorumları da sizlere bırakalım.

Videoya yorumlarına baktığımızda genellikle iyi olarak değerlendirilen telefon Galaxy Note 10 Plus oluyor. Tabii ki iPhone 11 Pro Max tercihinde bulunan da var ama bu hafta içinde geniş kamera incelemesini izlediğinizde iPhone 11 Pro Max sahibi İngiltere TeknoBurada temsilcimiz İlker Demirkol‘un bile “Galaxy Note 10 Plus daha iyi çekiyor abi galiba” dediğini görebileceksiniz.

Sizin yorumunuz yapılan tüm incelemelerden ve testlerden önemli. Lütfen yorumlarınızı video altında bizlerle paylaşın. Biz bu noktada her zaman olduğu gibi şu daha iyi bu daha iyi gibi bir yönlendirme yapmayacağız ve seçimi tamamen size bırakıyoruz. 12 Megapiksel kameraların savaşının galibi sizce kim? Detaylı karşılaştırma da önümüzdeki hafta sizlerle olacak…