19 Şubat 2020 Çarsamba
Samsung Galaxy M30s başlıca özellikleri belli oldu

Samsung Galaxy M30s başlıca özellikleri belli oldu

Samsung Galaxy M30s şimdi Android kurumsal web sitesinde yer aldı. Bu gelişme telefonda yer alacak başlıca özellikleri ortaya çıkardı.

Samsung Galaxy M30s tüm özellikleri karşımıza çıktı. Son günlerde mobil dünyasının gündeminde sıklıkla rastladığımız telefonlardan biri olan Galaxy M30s’in başlıca özellikleri Google kurumsal web sitesinde listelendi. Bu gelişme Galaxy M30s’in resmi duyurusunun çok da uzak olmadığını gösteriyor.

Galaxy M serisi ile giriş seviyesinde rekabetçi ürünler ortaya koyan Samsung çok yakında bunlara bir yenisini daha ekleyecek. Şimdi gelin Galaxy M30’in devam modelinin neler sunduğuna göz atalım.

Samsung Galaxy M30s tüm özellikleri

6.4 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü AMOLED ekrana sahip olacak telefon Android 9 Pie sürümüyle çalışacak. 4GB RAM’in yer verildiği telefon 64GB ve 128GB şeklinde iki depolama seçeneğiyle geliyor. Teknik özellikler listesi aynı zamanda parmak izi tarayıcısının arka tarafa konumlandırılacağını onaylıyor. Galaxy M30s’te ne yazık ki NFC desteği olmayacak.

Galaxy M30s, çentik ekran ve üçlü arka kamera ile geliyor

Galaxy M30s, çentik ekran ve üçlü arka kamera ile geliyor

Exynos 9611 ya da Exynos 9610 işlemcisinden güç alacak telefonda Galaxy M30 ile kıyaslandığında en önemli donanım yükseltmelerinden biri kamera tarafında gerçekleşecek. Ana kamera şimdi 48 megapiksel çözünürlüğünde ve buna geniş açılı ve bir de derinlik kamerası eşlik edecek.

Bir diğer önemli gelişme pil tarafında olacak. Samsung kısa süre önce M30s modelinde 6.000 mAh büyüklüğünde pil yer alacağını onayladı.

Eylül ayı içerisinde resmi duyurusu gerçekleşecek Galaxy M30s’n yine önümüzdeki haftalarda 210 $ seviyesinden satışa sunulacağı ifade ediliyor.