14 Aralık 2019 Cumartesi
Galaxy A90’dan önce Galaxy M90 ile tanışacağız

Galaxy A90’dan önce Galaxy M90 ile tanışacağız

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre Samsung yeni bir telefon üzerinde çalışıyor. Peki Samsung bize ne sunacak? İşte detaylar…

Bir süredir haberlerini yaptığımız Galaxy A90 gerçek olmadan Samsung Galaxy M90 ile ilgili bilgiler ortaya çıkt. Peki yeni telefon bize ne sunacak?

Akıllı telefon pazarının lideri Samsung orta segment pazarında sessiz bir dönem geçirdikten sonra Galaxy A ve Galaxy M serileri ile geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Sadece Hindistan pazarı için geliştirilen Galaxy M20 öylesine başarılı oldu ki Güney Koreli üretici bu telefonu global pazarda da satışa sundu. Ülkemizde de online olarak satışa sunulan Galaxy M20 beklenen ilgiyi; ilgisizlikten dolayı göremedi. Bugün ise Samsung Galaxy M90 ile ilgili bazı bilgiler paylaşıldı.

Samsung Galaxy A90 ile ilgili birçok haber yaptık ama henüz net bir bilgi ortaya çıkmadı ama bugün Galaxy M90 ile ilgili ilk bilgiler ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre Samsung M serisine sınıf atlatacak bir telefon için düğmeye bastı. Yeni bir işlemci ile gelecek olan Galaxy M90’nın bize ne sunacağını kısa süre içinde öğreneceğiz diye düşünüyoruz. Galaxy M40 modelinden sonra bu segmenti zorlamayan Samsung yeni nesil telefonu ile bize ne sunacak ve bunu ne kadar fiyata satacak bunu da oldukça meak ediyoruz.

Buradaki en büyük soru ise Galaxy M50, Galaxy M60, Galaxy M70 ve Galaxy M80 tanıtılmadan neden M90’nın peşinde koşulduğu. Peki sizce Samsung bu şekilde doğru mu hareket ediyor? Yorumlarınızı bekliyoruz…