28 Mayıs 2022 Cumartesi
Samsung Galaxy A50 kutu açılışı ve parmak izi okuma test

Samsung Galaxy A50 kutu açılışı ve parmak izi okuma test

Samsung’un merakla beklenen yeni telefonu Samsung Galaxy A50 kutu açılışı ile sizlerleyiz. Birçok yeniliği beraberinde getiren Galaxy A50’nin bizlere kutu içeriği ile ne sunduğuna gelin yakından bakalım.

Samsung‘un yeni nesil orta üst segment telefonu Galaxy A50 birçok yeniliği beraberinde getiriyor. İlk kez Galaxy S10 serisinde gördüğümüz ekran içinden parmak izi okuma sensörünü Galaxy A50 modelinde de kullanan Samsung’un yeni nesil 10 nanometre üretim sürecine sahip Exynos 9610 ile karşımıza çıktığını görüyoruz. Samsung büyük bir orta segment atağı gerçekleştirmiş durumda ve kullanıcılara daha fazlasını sunmak için elinden geleni yapıyor. İncelemelerine başladığımız Galaxy A50 bize ne sunacak bunu yakın zamanda sizlerle paylaşacağız ama öncelikle her zaman yaptığımız gibi Samsung Galaxy A50 kutu açılışı ile sizlerle olalım.

Kardeş sitemiz SamsungBurada.Net adresine de girmenizi sizden rica ediyoruz…

Samsung Galaxy A50 kutu açılış videosu!

Samsung’un yeni nesil orta üst segment telefonu Galaxy A50 videolarına başlıyoruz ve önümüzdeki günlerde telefonun detaylarını sizlerle paylaşacağız. Gelin şimdi birlikte telefonun kutusunu açalım ve kutu içeriğine yakından bakalım…